Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firma Elta Telekominikasyon Ltd. Şti. garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 1 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

İptal Koşulları

akillikilit.net üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. İptal işlemleri için mesai saatleri içinde 0 312 385 0505 numaralı telefon aracılığı ile veya bilgi@akillikilit.net adresinden mail yoluyla ulaşıp sipariş numarası vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz

Değişim Koşulları

Değiştirmek istediğiniz ürünleri kargo ile faturada bulunan iletişim linkinde bulunan adresimize gönderebilirsiniz. Kargo ücreti tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.